Türk Hamamı
Geleneksel estetik...
Klasik Türk Hamamı olarak tasarlanan, Gönlüferah hamamları, misafirlerine sağlığın ve huzurun keyfini aynı anda yaşatmaktadır. Otellerin kaplıca suyu, Bursa’nın önemli yeraltı kaynaklarından gelmekte olup, otelin kaplıca sularının temel özelliği kaynaktan çıkan suyun sıcaklık seviyesinin soğuk suyla karıştırılmasına ihtiyaç duymamasıdır. Bu nedenle Gönlüferah kaplıca suları, mineral yönünden çok zengin ve değerlidir.

Uzman kadrosu tarafından uygulanan arındırıcı kese, rahatlatıcı köpük masajı, canlandırıcı afizyon duş gibi yöntemleriyle, konuklarının toksinlerden arınmasına ve kendilerini hafiflemiş ve yenilenmiş hissetmelerini sağlamaktadır.

Hamamlarda; 35m2 özel odalar, içinde 4m2 dinlenme havuzu, 2 adet kurna, 2 adet relax yatak ve wc bulunmaktadır. Umumi hamamlar ise 70 m2 dir, içinde 15m2 dinlenme havuzu, 6 adet kurna, 1 adet göbek taşı, dijital kilitlemeli soyunma dolapları, wc, duş, soyunma kabinleri, saç kurutma makinaları bulunmaktadır.

Hamamlarda sunulan banyo kürleri, romatizmal hastalıklar, hareket sistemi rahatsızlıkları, damar tıkanıklığı gibi birçok hastalığa iyi gelmektedir.TERMAL SUYUN FAYDALI OLDUĞU RAHATSIZLIKLAR

· Cilt hastalıkları
· Romatizmal hastalıklar
· Bel ve Osteoartrit gibi eklem hastalıkları
· Yumuşak doku hastalıkları tedavisi
· Genel Stres Bozuklukları ve Spor yaralanmalarının tedavisinde
· Nörolojik hastalıklar
· Yaşam kalitesinin artırılması ve rehabilitasyon
· Solunum sistemi hastalıkları
· Kalp dolaşım sistemi hastalıkları
· Mide bağırsak hastalıkları
· Böbrek ve idrar yolları hastalıkları
· Kadın doğum hastalıkları